Novinky

Skyline přivítají prosinec na Flédě

Na přelomu září a října odehráli Skyline jeden koncert v Chicagu po boku tamní kapely Cobalt Core, zatímco v New Yorku je čekali vystoupení rovnou dvě, první v rámci akce Czech Street Festival a druhé na Staropramen Party v prostorách Bohemian National Hall. „Amerika byla skvělá, koncerty se povedly,“ pochvaluje si kapela svoje první zámořské turné a dodává, „děkujeme Generálnímu konzulátu ČR v Chicagu a Českému centru v New Yorku, že nám tuhle cestu umožnili.“ Nyní jsou už ale zpátky a plní vervy do dalších koncertů.

Skyline, několikanásobní držitelé ceny kapela roku dle Dance Music Awards a mnoha dalších ocenění, vydali v minulém roce zatím svoji poslední desku Private Madness, Public Danger, kterou pojmenovali po pilotním dílu kultovního britského seriálu Profesionálové. Album přijali velmi dobře nejen skalní fanoušci, ale i recenzenti. Svůj poddíl na tom měla jistě i Marka Rybin, někdejší zpěvačka skupiny Gaia Mesiah, pro niž byl o album deskou debutovou v rámci jejího působení pod Skyline. „Změna soundu je pro Skyline přirozeným vývojem a s Dušanovou pomocí se nám podařilo přenést na desku energii z našich koncertů,“ komentují Skyline svoji poslední nahrávku a práci Dušana Neuwertha (Tata Bojs, Vypsaná fixa...), producenta desky.

To, že v roce 2007 natáčeli Skyline velkou část svého prvního živého DVD právě na Flédě, nebylo žádnou náhodou. Jejich vystoupení na Flédě jsou pověstné svojí energií a prosincový koncert v tom bude stěží výjimkou

SKYLINE
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 1. 12. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 200 Kč (předprodej) / 250 Kč (na místě)

SOUTĚŽ - Skyline

Máme pro vás dva double vstupy na koncert kapely Skyline, který se uskuteční 1. prosince na brněnské Flédě.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje zpěvačka, působící v kapele Skyline?

Odpovědi posílejte na mail redakce@freemusic.cz, do předmětu mailu uveďte "Soutěž - Skyline". Podepište se celým jménem. Pokud správně odpovíte a budete mezi dvěma vylosovanými, získáte dva volné vstupy na tuto akci.

Soutěžit můžete do 12.00 dne 1.12.