Novinky

Prosincová RESET NIGHT v podzemí elektronické performance už dnes

Co vás čeká?

Pod názvem IR (FR/CZ) se skrývá nový radikální projekt francouzského básníka, performera a představitele pařížské noisové scény Romana Krzycha a české současné malířky Ivety Plné.

RUiNU (CZ) je projekt ze stáje vydavatelství KlaNGundKRaCH, který hraje v současné době nejvýznamnější roli v oblasti české experimentální elektroniky. Tříčlennou formaci RuiNU, specializující se na volnou improvizaci s hlukovými fragmenty a hudebními ruinami, tvoří hráči na lo-fi elektroniku a ozvučené předměty Jan Klamm a Ondřej Parus společně s dechařem Patrikem Pelikánem.

Core of Coalman (USA) je sólový projekt hudebníka a performera Jorge Boehringera (USA). Jorge vystudoval vážnou hudbu v Kalifornii, ale už za studií spolupracoval s hudebníky americké noisové scény. Toto spojení se značně podepisuje na jeho současné tvorbě sestávající se z kontinuity a diskontinuity pro violu, hlas a elektrické obvody na pomezí řádu a chaosu.

Britské kultovní seskupení Blood Stereo (UK) vystoupí v Česku úplně poprvé. Stojí za ním hudebník a performer Dylan Nyoukis, jenž působí na britské experimentální scéně zhruba od poloviny 90. let. Od té doby má za sebou mnoho úspěšných projektů. Projekt Blood Stereo založil se svou ženou Karen Constance a.k.a. Karen Lollypop.

RESET NIGHT: NEZAPoMENU - Blood Stereo (UK), Core Of the Coalman (USA), RUiNU (CZ), IR (CZ/FR),
DJ: ASLEEP ON SPEED
Pátek 2. prosince 2011, 19:00
Praha, Kafe v lese (Krymská 12, Praha 10 – Vršovice)
Vstupné: 90 Kč.