Novinky

Leningrad Cowboys rozdivočí za týden Prahu

Jedenáct leningradských kovbojů a dvě leningradské dámy v Praze představí své vůbec první studiové album, které je zasvěceno vlastní tvorbě. Deska Buena Vodka Social Club není podle slov kapely jen tak obyčejné album. Je to směsice několika žánrů, které jsou mixovány do obvyklých a jimi oblíbených témat jako vodka, traktory, rakety, ruský folklór nebo rock and roll.
Během jejich více než dvacetileté hudební kariéry se kapela českému publiku představila již několikrát. Loni v létě vystoupili kovbojové na hudebním festivalu Sázavafest, v pražském klubu Roxy zahráli v zimě 2007 a v roce 2004 se představili v rámci festivalu United Islands of Prague.
Společným jmenovatelem pro všechna jejich vystoupení je neuvěřitelná, někdy i několikahodinová show, která dokáže po pár minutách diváky zcela uchvátit, ne-li rovnou totálně odrovnat. Jakou show mají pro Česko připravenou, můžeme jen hádat, ale jisté je, že uslyšíme nové i starší vlastní skladby, které budou doprovázené coververzemi rockových pecek od ZZ Top, Led Zeppelin, Rolling Stones, Boba Dylana, ale i Beatles.

Leningrad Cowboys (FIN)
Sobota 10. prosince
Praha, KC Vltavská
Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro za 600 Kč.
Více na www.inpromotion.cz