Novinky

Nový videoklip: United Flavour - Rally Round

United Flavour  točili materiál průběžně více jak rok a zachytili jedinečnou atmosféru akcí, na kterých vystupovali. Ve videu se objevují záběry z festivalů Mighty Sounds, Realbeat, španělského Rototom Sunsplash, slovenského Uprising a také z úspěšného klubového turné Attitude. Z domácí a zahraniční reggae scény jsou zastoupeni General Levy, Ward 21, Admirál Kolíbal, DJ Damalistik, DJ Kaya a spousta dalších. Produkci, režii a střih klipu si vzal kompletně na starost basista a producent kapely Djei Gogo.

Rally Round následuje první videoklip Hits z alba Attitude, které vyšlo v březnu 2011 a na jehož vzniku se podíleli lidé čtrnácti národností. Další klipy k písním Attitude a Niňos, na kterých skupina pracuje, se objeví venku v brzké době.

United Flavour mají za sebou úspěšnou koncertní sezónu, v rámci které objeli s novou deskou kluby a festivaly v České republice, Polsku, Maďarsku,  Španělsku a na Slovensku. Vrcholem sezóny bylo vystoupení pro dvoutisícový massive na největším evropském reggae festivalu Rototom Sunsplash po boku hvězd jako jsou Stephen Marley, Shaggy, Luciano a další. Na začátek příštího roku připravuje kapela vydání vinylu s dubovými remixy z dílny zkušeného britského zvukaře a producenta Dereka Fevrier.

Informace o vydání dub alba a výhodném předprodeji najdete brzy na webu nebo facebookovém profilu United Flavour.

United Flavour - Rally Round

Album: Attitude (2011)

Délka: 5:12

Režie: Djei Gogo