Novinky

Lealoo se vrací s klipem ke skladbě Breathe In

Pražská kapela Lealoo se pohybuje na hranici trip-hopu a popu, škatulky jsou jí ovšem těsné a někteří jí přisuzují nálepkudream-pop. Snová atmosféra a důraz na estetičnost v tvorbě Lealoo se v klipu protla s ryze naturální tvorbou umělkyně Lucie Michnové. Hloubka ostrosti a efektní střih reagují a gradují spolu s textem a rytmem písně Breathe In. Klip balancuje na hranici snové erotiky a sterilního naturalismu.

Lealoo klipem restartují svoji kariéru - připravují turné a další tvorbu. Chtějí navázat na předešlé úspěchy. Magazínem musicserver.cz byli zařazeni do žebříčku „nejvíce nedoceněných kapel“. Freemusic.cz mluví o „snivých pasážích naplněné svůdným erosem a zvukových labyrintech.“ Skladby Lealoo pronikly za hranice ČR a hrála je rádia na Slovensku, Španělsku, Belgii nebo i Chile, písně Lealoo byly nasazeny i do vysílání německého Radia Einz. Úspěchem je i vítězství v hitparádě na rádiu Wave.

Kapela okolo svůdné zpěvačky Evi má tedy docela slibně našlápnuto a určitě o sobě ještě nechá slyšet.

Křest nového klipu proběhne 16.11. 2011 od 21:00 v klubu Chapeau Rouge v rámci akce CultureShock. Vstup na akci je zdarma.

Vydalo: 6dbs.org