Novinky

iconAclass dnes na Sedmičce

Pamatujete si na Dälek? Doufáme, že jo! Dälek si teď dali časově neomezenou pauzu: DJ a producent Oktopus má projekt MRC Riddims (v lednu řádil na 007 a byl to výborný koncert) a MC dälek, druhá polovina Dälek, právě vydal desku For The Ones pod jménem iconAclass. A zatímco MRC Riddims míchají dub, hip hop a glitch, iconAclass se vrátil ke kořenům hip hopu.

To co děláme, je hip hop v nejčistším slova smyslu,“ říkal vždycky MC dälek o Dälek a nebyla to tak docela pravda. O iconAclass to ale platí stoprocentně. Nebyl by to ale MC dälek, aby nepřišel s vlastní verzí hip hopu. For The Ones je naprosto hypnotická, temná a sugestivní deska. Beaty má na starosti DJ Motiv a z každýho zvuku je doslova fyzicky cejtit napětí velkoměsta a všech jeho ukrytejch tajností. Samozřejmě že iconAclass je přece jen TROCHU jako Dälek (hlavně z období „Abandoned Language“), ale našel si svojí cestu zvukem.

„Back to my roots
Back to the truth
Back to the mic
On stage or the booth“

Takhle diktuje iconAclass v jedný z nejlepších skladeb alba. 8. listopadu bude tou stage strahovská Sedmička a vy čekejte bez nadsázky jeden z nejlepších koncertů roku!

iconAclass (USA, Deadverse)
Středa 8. listopadu 2011 od 20:00
Praha – Klub 007 Strahov
Vstup: 250 Kč