Novinky

Red Bull SoundClash podruhé. David Koller vyzve Nightwork v pátek

V hlavních rolích budou především příznivci účastníků souboje. Nad jejich hlavami bude viset deciloměr, který na pokyn moderátora večera Tomáše Hanáka změří řev fanoušků Davida Kollera a NightWork a s naprostou přesností určí, kdo má větší podporu.

Kapely se utkají v několika kolech, která prokáží, jak dobří jsou muzikanti a jaký přehled mají o svém soupeři.

Vítěz může být jen jeden. „Do souboje s Nightwork dám všechno, ale tajně doufám, že na plameny nedojde. Leckdo si totiž myslí, že oheň na mém těle v klipu k písni Ty a já byl vytvořen na počítači, ale já při jeho natáčení skutečně hořel - a to celkem sedmkrát,“ slibuje David Koller.

Zápas s matadorem české rockové scény nepodceňuje ani parta kolem Františka Soukupa, Kuby Prachaře a Vojty Dyka. Pro vítězství prý udělají maximum. „Vsadil bych všechno, což dopodučuji i našim fanouškům. A pro jejich větší pocit dobře investovaných peněz mohu prozradit, že my máme s Davidem Kollerem společného zvukaře, kterému jsme už v obálce předali nemalý obnos, aby našeho protivníka natolik ztlumil, takže vítězství nás nemůže minout,“ prozradil část taktiky Vojta Dyk.

Loni Red Bull Soundclash naprosto ovládli chlapci z Hanspaulky Tata Bojs. Kdo zvítězí letos? Mladoši Nightwork nebo zkušená "jasná páká" David Koller? Jasno bude v pátek 21. října kolem půlnoci.