Novinky

Fenomenální Example dorazí s novou deskou do Prahy

Před dvěma lety byl Example jako support Calvina Harrise v Scale. Od tý doby vyprodal třikrát turné a vystupoval mimo jiné i s Lily Allen a Faithless. Letos v létě byl druheýmheadlinerem na Glastonbury na John Peel Stage. Minulá deska Exampla, Won’t Go Quietly dostala zlatou desku, částečně díky úžasný popularitě písničky Kickstarts. Od těch dob se snaží poznávat sám sebe.

Teď se Example dívá kolem sebe, přemejšlí o tom, co viděl na ulici, v klubech, na festivalech, nahrávacích studiích, hotelech, taxících a letadlech a říká si „ vo co tady kurva vlastně de?“ Ano, album Playing In The Shadows je ta chvíle, kdy Example vyrost..

“Drsný místa mě inspirujou. Moje holka je nešťastná, že zmizim na celej měsíc. Ptá se, kdy se vemem. Ale mně dělá těžkou hlavu a napadá mě, že až budu tatík od rodiny,nebudu už schopnej napsat písničku, která lidi osloví.

Název jeho nové desky desky si můžete vysvětlit různě. Můžete si ve stínech hrát na někoho, kdo nejste. Můžete si hrát ve stínech se svým vlastnim já. Můžete si hrát v klubu, v noci nebo na fesťáku. Schovat se někdy jde a někdy nejde, někdy ti to vyjde, někdy zas ne.

Každá pecka na jeho třetím albu Playing In The Shadows je osobní, každý slovo je pravá emoce. Je to neuvěřitelně odhalující deska.. “Je dospělejší, hodně epická,” říká “Začalo to písničkou Kickstarts – takovou smutně veselou hymnou. 60.000 lidí to se mnou zpívalo na festivalu a já si řikal Heuréka!”


Example vystoupí v Lucerna Music Baru 26.února od 20:00.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od pátku 7.10. za 400 Kč + poplatky, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 470 Kč.