Novinky

Na Struny dětem (21. - 23. října) zbývají poslední vstupenky

Poslední vstupenky je v tuto chvíli možné zakoupit na koncerty souboru Hradišťan, folk-rockové kapely Hm…, na beatboxovou show En.drua či interaktivní koncert fyzického básníka Petra Váši. Velký zájem provází i uvedení nového představení souboru Divadla Minor Kocourkov, které nese podtitul Naprostá hudební kočičárna aneb Bordello fantastico!.

Vysoká poptávka je mezi nejmladšími návštěvníky Strun podzimu i po nabízených workshopech. Poslední volná místa jsou na workshopech tanečního dua VerTeDance za doprovodu originální kapely Zrní, vokální skupiny Yellow Sisters, bubenickém workshopu Václava Kořínka nebo tvůrčí dílně animovaného filmu.

Pro více informací navštivte oficiální web.

Ceny vstupenek na jednotlivé pořady se pohybují od 60 do 280 korun. K dispozici jsou samozřejmě i rodinné vstupenky. Podrobné informace o programu a možnost koupě vstupenek s on-line platbou. Klasický předprodej vstupenek probíhá ve Festivalovém informačním a předprodejním centru umístěném tradičně v hlavní pokladně Národního divadla (provozní budova v Ostrovní ulici). Festivalové centrum je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 11 do 18 hodin.

STRUNY PODZIMU 2011 – interpreti
26. září         DEE DEE BRIDGEWATER
3. října         THOMAS ZEHETMAIR
12. října        AVISHAI COHEN
20. října        Sir WILLARD WHITE
25. října     A FILETTA
30. října     CHARLES LLOYD NEW QUARTET
2. listopadu     KIMMO POHJONEN & SAMULI KOSMINEN & PROTON QUARTET
6. listopadu    ROBERT GLASPER TRIO
10. listopadu    VIVICA GENAUX

Spotlight
5. listopadu    ROBERT GLASPER EXPERIMENT a další