Novinky

Před Apparat v Roxy zahrají Warren Suicide

Berlínské duo doprovázené alternativním třetím členem, kreslenou postavičkou Warrenem, vydalo zatím dvě desky, tu poslední nazvanou Requiem For a Missing Link před třemi lety na prestižní značce Shitkatapult.

Třetí World Warren III vyjde 28. října také na Shitkatapult. Producenty jsou Andrew Unruh z Einstürzende Neubauten, Moses Schneider a šéf Shitkatapult T.Raumschmiere. Na albu se mimo jiné podíleli Earl Harvin, Arne Augustin a Giovanni Nicoletta.

Cherie a Nackt tvrdí, že důchovním leadrem kapely je kreslený Warren, funguje na ně jako esence, která hudebníky žene kupředu. Autorská dvojice Cherie a Nackt spolu hrají od roku 2003 a už o tři roky později se poprvé představili v Praze. Přivezl je s sebou Chrise Corner aka I AM X.

Hlavní hvězda listopadové Conference, berlínský projekt Apparat, do Prahy přiveze také nové album, nazvané The Devil´s Walk, které vyšlo 27. září na značce Mute. Hlava projektu Sascha Ring ho mimo jiné natočil s Joshuou Eustisem z projektu Telefon Tel Aviv.  Značná část deska vznikla na jejich společné cestě po Mexiku.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal. Obě společnosti je prodávají také online

Ceny:
450,- Kč + poplatek do 24.10.2011
510,- Kč + poplatek 7.11.2011.

Apparat Band live, 7. 11. 2011, Roxy Praha