Novinky

Bitva ve freestylu opět v Rock Café

A kdo že se to vlastně na stagei kromě soutěžících freestylerů představí? Těšit se můžeš na jednoznačně největší český rapový objev loňského roku, Resta! Silné texty, skvělá flow, perfektní podmazy – u Resta se určitě nudit nebudete. Za gramcema ho navíc doprovodí i jeho dvorní DJ Fatte. Jméno druhého “headlinera“ večera je také úzce spjato právě s freestyle rapem. Talentovaný killer, který je stále “nasilu flegma“ - Strapo! I jeho doprovodí v pozadí DJ Fatte. Pokud ještě nemáte dost, vězte, že se můžete těšit i na třetí parádní koncert. O skvělou zábavu se postará půlka kapely BPM, člen Ty Nikdy Labelu a “mámin hodnej syn“, Paulie Garand!

Kromě rapu se tentokrát mohou těšit na show “par excellance“ i příznivci beatboxu. Vystoupí totiž člověk nejpovolanější – Jaro Cossiga!

Celým večerem bude provázet známý moderátor streetových akcí a pořadů jako 5.element, či Face2Face, Pan Radu! Těšit se tak můžeme na skvěle vyhecované publikum, které určitě připraví všem vystupujícím dokonalý kotel.

I trojice Djs této akce je silně našláplá. Představí se DJ Mad Skill (Skoop ent.), kterého můžeš znát např. Z tracku Technotronic flow s Rytmusem. Dále zahrají i pražští DJ Kwé (FX Bounce) a DJ Pyel!

Nyní se dostáváme k tomu, co možná většinu z vás zajímá nejvíce ze všeho. Kde se mohu registrovat do battlu a koli to bude stát? Pro veškeré info o registracích klikej na oficiální web.

Battle Night no.18:  REST & DJ FATTE, STRAPO, PAULIE GARAND (BPM), DJS: MAD SKILL/KWE/PYEL, beatbox show: JARO COSSIGA, speaker: PAN RADU
Sobota 15. října od 19:30
Praha, Rock Café
Vstupné 150 Kč + poplatky sítě Ticketstream, na místě 200 Kč