Novinky

Dead Pope's Company pokřtí cédéčko v Rock Café

THE MAGGIE´S MARSHMALLOWS
Poměrně mladá pražská trojice, dokazuje, že její hlavní zbraní není uhrančivý pohled basistky Meg, ale pořádný rock'n'roll! Ovlivnění spoustou legend jako The Sonics, The Kinks, The Trashmen ale i Rolling Stones nebo Black Keys pilují svůj garážový punk a prodají Vám ho tak snadno jako Horst Fuchs svůj WS kráječ!

ANISAKIS (JP/Tokyo)
Duo z japonska, je stejně tak rušné jako město, ze kterého pocházejí - Tokyo. Po změně sestavy nahradila rock'n'roll psychedelie a prvky elektra, ale i tento fakt neovlivnil jednu zásadní věc pro kterou Anisakis jejich fanoušci milují! Energii! Ta jim zůstala a na koncertech plných emocí nechávají duši! Do česka se vracejí po roční pauze a chtějí předvést to nejčerstvější z domácí klubové scény.

DEAD POPE´S COMPANY
Dead Pope's Company, punkoví srdcerváči, kteří slovu rock´n´roll dávají jeho původní význam. Punk jako zábava, podvazková lasa a pod podiem tlačenice k nezastavení. Solí vyhraný a propracovaný garážový punk říznutý speedovaným rokenrolem, rychlost, vtip, drajv a výborné melodie na debutovém albu Dead Pope´s Company s lehce zapamatovatelným názvem Alcoholiars, Christians and Weasels (It Took Much More Time Than We Thought) u nás prostě nemá srovnání. Máte rádi The Hives? Hledáte průsečík mezi The Pink Spiders a Tokyo Sex Destruction? Pak jste na správné adrese!

Kapela vydává druhou desku, kterou při této příležitosti také pokřtí! Prvních 50 návštěvníků získá jejich nové album zcela zdarma, takže přijďte v čas!

DEAD POPE´S COMPANY + ANISAKIS + MAGGIE´S MARSHMALLOWS
Čtvrtek 22. září od 20:00
Praha, Rock Café
Vstupné 120/150 Kč

Foto: Dead Pope's Company