Novinky

PAF chystá poslední tango pod Hitlerovou dálnicí

Letní sezóna Přehlídky animovaného filmu vyvrcholí v sobotu 10. září poslední zastávkou pod mostem nedostavěné říšské dálnice Breslau–Wien v Ostopovicích u Brna. Po hostování PAFu na nejrůznějších letních festivalech jako Fest Anča ve slovenské Žilině, Luhovaný Vincent v Luhačovicích nebo Letní filmová škola v Uherském Hradišti se festival v těsné spolupráci s brněnskou kavárnou Tungsram rozhodl uspořádat samostatný, především hudebně koncipovaný happening v plenéru.

Kromě videoprojekcí zazní pod širým nebem skupiny Table a Ink Midget & Pjoni s vizuálním doprovodem VJ Koloucha a Věry Lukášové. Následovat bude noční disko pro insomniaky. Tungsram na tomto poněkud bizarním místě, známém také jako Hitlerova dálnice, rozprostře svou zbrusu novou jurtu, která se stane se svými vybranými lahůdkami a rodinnou atmosférou útočištěm pro všechny návštěvníky v celonoční změti světel a zvuků. „Ostopovice budou takovou pomyslnou bilancí našeho PAF léta. Není náhodou, že jsme pozvali kapely, které produkujeme, a umělce, s nimiž dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme. Večer bychom rádi pojali jako poslední letní večírek PAFu, a tak se těšíme na všechny, co budou moci dorazit,“ dodává Martin Mazanec.

Další informace o posledním venkovním večírku PAFu a Café Tungsram najdete na webových stránkách PAFu nebo na Facebooku. Akce začíná v 19:00 hodin. Na zastávku Ostopovice Branky se dostanete brněnskou MHD; dále pěšky ulicí Krátká (cca 500 m).

Vstupné je 50 Kč.

Pořadateli akce jsou PAF, Pastiche Filmz, Café Tungsram, Visegrad Fund, Obec Ostopovice.

Tisková zpráva