Novinky

Mladá česká krev ve čtvrtek v Rock Café

NANO
Poměrně nový indie-elektro objev na české klubové scéně. Kapela se dala dohromady v roce 2010. V jejích řadách můžeme najít zpěvačku Basta Fidel Marquet, ex-frontamana Panamy Hadžiho, ex-basistu z Prague Ska Conspiracy Květáka a bubeníka Matouše z Pinking Shears. Jejich koncerty jsou energickou kombinací různých hudebních stylů s nečekaně autentickým soundem.

VIVIEN´S SHADOW
Kapela vznikla na přelomu jara a léta roku 2005. Základní sestavu tvořili Kuba (voc, guit), Paich (lead guit), Vesi (bass) a Štěpa (dr). Po sehrání se a prvních zkušenostech s českými pódii mění sestavu a od ledna 2010 hrají společně s bubeníkem Domečkem z punk-rockové kapely Selfish. V nedávné době vydali spolu s kapelou Disquiet split nazvaný VIVIEN'S QUIET / DISSHADOW.

PINKING SHEARS
jsou indie parta z Prahy s nečekaně britským soundem. V roce 2006 se dali dohromady v Chomutově a od té doby mají za sebou úspěšná vystoupení v hudebních klubech po celé republice. Jejich koncerty představují proud energie s originálními hudebními nápady  Songy Pinking Shears znamenají přímočarost, kytary, jasné melodie s trochou melancholie a anglické texty. Na debutovém EP, nazvaném Yes.It.Out., zaznamenali své první skladby, ale v současnosti se již pilně připravují na nahrávání nového materiálu.

THE FAKES
je pražská dýdžejská skupina, kterou tvoří DJ Sin (filmový kritik a spisovatel Šimon Šafránek - Instinkt), DJ Palinoman (hudební publicista Pavel Kučera - Filter, Óčko TV, newmusic.cz) a sestavu občas coby stálý host doplní DJ Veronique Anghell (módní a hudební redaktorka Veronika Štefanová - Óčko TV, Cosmopolitan). Na klubové scéně se pohybují od pozdimu 2005 a za tu dobu si díky svým častým vystoupením po koncertech skupin Moimir Papalescu & The Nihilists, Bruno Ferrari, Ecstasy Of St. Theresa či The Prostitutes a společnému klubovému turné se Sunshine mezi fanoušky progresivní taneční hudby vybudovali významné postavení. Mimo to THE FAKES vystoupili také společně s I AM X, Robots In Disguise, Digitalism, Mignon nebo Warren Suicide.

NANO + PINKING SHEARS + SHADOW + afterparty THE FAKES
Čtvtek 8. září od 19:30
Praha, Rock Café
Vstupné 95 Kč, na místě 100 Kč