Novinky

Stáhněte si EP nového projektu zpěváka Deftones

Projekt se podle Morena zrodil v přestávkách, kdy nepracoval s Detfones, a mělo jít hlavně o zábavu. „Je to opravdu klidnější a minimalistické, je to jako věci, které poslouchám, když si zrovna nevyřvávám hlasivky na koncertě. Projekt jsme pojmenovali Crosses a máme hotových už šestnáct skladeb,“ řekl zpěvák.

EP Crosses si můžete ve formátu MP3 stáhnout na oficiálním webu. Stačí zadat jen emailovou adresu, na kterou chcete odkaz ke stažení doručit. K dispozici je i verze ve vyšší kvalitě nebo bezztrátovém formátu, za tu si však musíte připlatit pět dolarů.

Pět skladeb, které na albu najdete, plynou v rytmu minimalistického elektronického rocku s příchutí ambientu. Crosses se tedy příliš nevzdalují od dalšího Morenova projektu – Team Sleep. To můžete ostatně posoudit v přiloženém videu.

Album Crosses si už stihlo najít svého odpůrce. Tím je zástupce elektronické hudby Ritualz, který se prezentuje znaky †‡†, zatímco Morenův projekt používá podobné †††. Ritualz si na Crosses prostřednictvím svého Twitter účtu nevybíravě postěžoval a hned vzápětí začal přijímat nenávistné reakce od fanoušků Deftones.Vzbudily mě útoky od fanoušků Deftones. Obecně jsou naštvaní proto, že nenávidí všechno mimo Deftones a já jsem se znakem křížů přišel jako první,“ napsal Ritualz. Chino Moreno na jeho hozenou rukavici neodpověděl.

Pokud se vám nechce dávat Morenovi vaši emailovou adresu, poslechněte si Crosses u nás prostřednictvím Soundcloud streamu:

Text: Boris Múdry

Zdroj: gunshyassassin.com; brooklynvegan.com