Novinky

Little Barrie v neděli v Praze vystoupí jako support Primal Scream

Little Barrie vznikli v Nottinghamu v roce 1999. Jejich první demonahrávky si všimli lidé z sublabelu Jazzman records s názvem Stark Reality. První singl vydávají v červenci 2000 - Shrug off Love  s B stranou Reply Me (It Don't Deny Me).

Po přestěhování do Londýna v září toho samého roku kapela vydala další dva singly na Stark Reality, než potkali v roce 2002 bývalého frontmana Orange Juice a autorsky plodného umělce a producenta Edwyna Collinse, se kterým nahráli svůj čtvrtý singl. Edwyn byl bezpochyby pro pokrok a růst kapely nesmírně důležitý . Nadšený Collins jim nabídl, aby své první album We Are Little Barrie nahráli v jeho studiu West Heath Yard  a sám také album produkoval.

Po turné po Evropě, Japonsku a Austrálii a několika koncertech v USA kapela začala nahrávat svoje druhé album Stand Your Ground  s producentem Gorrilaz  Danem The Automatorem v  Brooklynu a s Mike Pelanconim v Británii.

Kapela nadále jezdí po světě jako předskokani Paula Wellera, Morrisseyho a Primal Scream a její členové se jako sóloví hudebníci účastní mnoha hudebních projektů.

Liltte Barries vydali loni v prosinci v Japonsku a letos  v Evropě své nové album King of the Waves, které bylo opět nahráno ve studiu West Heath Yard.

Můžete je zažít živě jako support Primal Scream v neděli 7.sprna od 20:00 v KC Vltavská.

Vstupenky jsou k zakoupeni v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

Primal Scream + Little Barrie (UK)
Nedělě 7. srpna od 20:00
Praha, KC Vltavská
Vstupné 710 Kč v předprodeji, na místě za 890 Kč

Foto: Primal Scream