Novinky

Newyorské trio Blonde Redhead vás v srpnu LMB unese do svého světa

Penny Sparkle je další zvrat v jejich již tak dobrodružné výpravě. Blonde Redhead byli vždy skupina, která se posouvala a inovovala s každým svým albem. Výsledek byl ale pokaždé ohromující. Jejich hudba je vždy inspirována stejnými emocemi, ale jejich vkus a způsoby jak tyto emoce zpracovat se neustále vyvíjejí. I když práce na aktuálním albu trvaly přes rok a Blonde Redhead byli nuceni pracovat hodně mimo svou úroveň pohodlí, podařilo se jim ve spolupráci s producentem Drew Brownem (Radiohead, Beck) a švédským duem Van Rivers and The Subliminal Kid (Henrik von Sivers and Peder Mannerfelt) natočit opravdu nádherné album.

Deska vznikala střídavě ve Stockholmu a v New Yorku a výsledkem velmi tvrdé práce všech, kdo se na albu podíleli, je 10 písní, které tvoří Penny Sparkle. Je to emocionální album plné diskrétních elektronických vln, svěžího asmyslného zpěvu a zajímavých zvuků, které nikdo nikdy předtím neslyšel. Zvukově zní album skvěle na každém stereu - což byl také cíl nahrávky. Blonde Redhead opravdu chtěli, aby byl zvuk perfektní na jakýkémkoliv typu zařízení.

Blonde Redhead svou krásnou věc Penny Sparkle úspěsně dokončili a Kazu říká: "Já vím, že jsme nikdy nepracovalli tímto způsobem, ale kdybych šel vrátit čas, udělali bychom to přesně stejným způsobem zas a znovu." A když je kapela se svou prací spokojena a cítí se šťastná, pak bychom měli být my všichni ostatní taky.

Blonde Redhead vystoupí v Praze. Stane se tak 8.srpna v Lucerna Music Baru.
Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou k dostání za 450,- Kč + poplatky. V Ticketpro,Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Na místě v den koncertu za 550,- Kč.