Novinky

Pozor: Zmena miesta konania festivalu Fernet Zetko XXL Fest 2011

Ústretový postoj v tejto situácii zaujalo Mesto Nové Zámky, ktoré festivalu ponúklo náhradné priestory v areály termálneho kúpaliska E.Tatarika na Bezručovej ulici v Nových Zámkoch. Festival sa tak bude môcť konať bez akýchkoľvek ďalších zmien či obmedzení.  Kúpalisko, ktoré je od letiska vzdialené len cca 1 km, sa už v minulosti osvedčilo ako skvelé  miesto pre Open Air festivaly ako napríklad Aquabeatz, Sunrise, či Rainbow.

To, že sme nútení zmeniť miesto konania festivalu len pár dní pred jeho začiatkom nás najskôr zaskočilo, no v konečnom dôsledku budú priestory termálneho kúpaliska pre návštevníkov festivalu omnoho komfortnejšie. Zmena miesta konania Fernet Zetko XXL Festu 2011 nijako neovplyvní jeho program ani naplánované sprievodné aktivity, naopak bude ich ešte viac,“  dodáva Roman Haulík.

Na termálne kúpalisko E.Tatarika sa návštevníci dostanú za pomoci navigačných tabúľ a značenia, ktoré zabezpečí organizátor, po výpadovke z mesta, smer Dvory nad Žitavou, Kolta, Šahy. Organizátori sú presvedčení, že účastníci XXL Festu 2011 zmenu miesta konania ocenia, najmä kvôli vysokým letným teplotám, ktoré by sa mali pohybovať okolo 30°C.

Kompletný LineUP vystupujúcich Fernet Zetko XXL Festu 2011:

ŠTVRTOK
Europa 2 Stage (Trance vs. House)
    * 16:00 - Criss brown | SK
    * 17:00 - Thomas Konterman | SK
    * 18:00 - Chris | SK
    * 19:00 - Tom Noir | SK
    * 20:00 - Pico | SK
    * 21:00 - Fester | SK
    * 22:00 - Marcus Cooper & Kobylka live drums| CZ
    * 23:00 - DASH BERLIN | NL
    * 01:00 - HARDWELL | NL
    * 03:00 - Mathias Wolf | SK
    * 04:00 - Eccitto | SK
    * 05:00 - Carl O’Solavander | SK
    * 06:00 - The End

Pokec Stage (Drum & Bass)
    * 19:00 - Motiv |HU
    * 20:00 - Secon |HU
    * 21:00 - Dolyx |SK
    * 22:00 - Get Explode Live! | SK
    * 23:00 - BLAME | UK
    * 01:00 - PENDULUM DJ SET| UK
    * 03:00 - Gabanna | SK
    * 04:00 - Galby & Depha | SK
    * 05:00 - The End


PIATOK
Europa 2 Stage (House|Techhouse|Electrohouse)
    * 12:00 - Demarco | HU
    * - Paulo Mewini | SK
    * - T Mike | SK
    * - Mlyno | SK
    * - DJ Ondro | SK
    * - rôzne súťaže a sprievodné akcie
    * 19:00 - Tom Noir | sk
    * 21:00 - DISCO*S HIT NIGHT
    * - Bárány Attila | HU
    * - Hamvai P.G. | HU
    * - DJ Junior | HU
    * - Danny-L | HU
    * - Antonyo | HU
    * - Lauer | HU
    * - Soneec | HU
    * 05:00 - The End

Pokec Stage (live music)
    * 14:00 - Trinity | SK
    * 15:00 - Hoolee | SK
    * 16:00 - in Between | SK
    * 17:00 - Stano Lauro | sk
    * 18:00 - Borra | SK
    * 19:30 - Editor | SK
    * 21:00 - Ska2tonics | SK
    * 22:30 - VIDIEK | SK
    * 00:00 - KATKA KNECHTOVÁ | SK
    * 01:30 - Chiki Liki Tua | SK
    * 02:30 - Robo Šimko & Massriot | SK
    * 03:30 - Gran Fiesta | SK
    * 05:00 - The End

SOBOTA
Europa 2 Stage (DISCO | DANCE | FUNK | HOUSE)
    * 12:00 - DJ Sined | SK
    * 13:00 - DJ M2 | SK
    * 14:00 - DJ Danny | SK
    * 15:00 - DJ Martin France | SK
    * 16:00 - Cheten Project | SK
    * 18:00 - DJ Viper | SK
    * 20:00 - DJ Mickey | SK
    * 22:00 - Gitanas | SK
    * 23:00 - DJ Igor Czuczor | SK
    * 00:00 - DR. ALBAN| UK
    * 01:00 - TONKA | DE
    * 03:00 - DJ Mickey | SK
    * 05:00 - The End

Pokec Stage (HIP HOP | RNB)
    * 15:30 - Rap-ley | SK
    * 16:00 - Bion | SK
    * 17:00 - Enzet Projektil | SK
    * 19:00 - Kruscifix | SK
    * 20:00 - Zlá Strava | SK
    * 21:00 - Attilah & Jakuza (H2F) | SK
    * 22:00 - GANXSTA ZOLEE és a kartell | HU
    * 23:00 - COOLIO | USA
    * 00:00 - RYTMUS | SK
    * 01:30 - DJ Hubik | HU
    * 05:00 - The End

Viac o festivalu na oficiálnom webe.