Novinky

Red Bull Soundclash vol. II - první indície k soutěžním kapelám

SOUND - Zvuk! Ale také to znamená hlásat, dělat dojem či serióznost.

CLASH -  Srážka! Ale také třeba řinčení, střetnutí, třesk, rozhoupat, bít nebo vyzvánění zvobů.

Jedinečné hudební utkání Red Bull Soundclash spojuje výrazy obou těchto slov. Je to akce, která má skutečně třeskutý zvuk. Letošní ročník bude již druhý v pořadí a opět se střetnou dvě populární kapely. Hudebně se srazí v pražské Lucerně, kde budou řinčet kytary, třeskat rytmy, rachotit baskytary, troubit trumpety, zvučet hlasy, znít hity a dělat dojem pódiové kostýmy! O vítězi pak rozhodne křik, dupot, pískot, řev a rachot publika!

V loňském roce se v klubu SaSaZu do měření sil pustily skupiny Tata Bojs a Monkey Business. Decibelometr měřící sílu rozvibrovaných hlasivek fanoušků, nakonec hudební klání rozhodl ve prospěch Tata Bojs. Kdo bude letošním vítězem se rozhodne 21. října 2011.

A která dvě hudební uskupení po sobě letos budou pálit svými největšími hity podle přesně stanovených pravidel? To se všichni zájemci budou dozvídat postupně, jen z drobných indícií. A tady je hned první -  obě hudebně soupeřící strany za dobu svých muzikantských existencí získaly dohromady šestnáct cen Anděl!

Nepomohlo?

Další informace příště, nebo sledujte oficiální web. Najdete tam i obrazovou nápovědu!